Vejledere

Her finder du kontaktoplysninger til UU vejledere, STU-vejledere og andre ansatte i UU Randers.

UU-vejledere og andre ansatte i UU Randers

Anita Højrup

Anita Højrup
UU-vejleder i grundskolen
Telefon: 6113 1188
E-mail: anita.hojrup@randers.dk

Anna Mette Busk Pedersen

Anna Mette Busk Pedersen
UU-vejleder for de 15-24 årige
Telefon: 8915 7944 eller 2025 6259
E-mail: ambp@randers.dk

Annette Holm

Annette Holm
UU-vejleder for de 15-24 årige
Telefon: 5156 2209
E-mail: ahn@randers.dk

Anni Hansen

Anni Hansen
UU-vejleder i grundskolen
Telefon: 4033 3525
E-mail: Anni.hansen@randers.dk

Betina Wittrup Laursen

Betina Wittrup Laursen
Projektmedarbejder/vejleder
Telefon: 2381 5603
E-mail: bwl@randers.dk

Helle Hoffmann

Helle Hoffmann
UU vejleder for de 15-24 årige
Telefon: 2048 1203
E-mail: hoffmann@randers.dk

Inger Ødum

Inger Ødum
UU-vejleder i grundskolen
Telefon: 3034 2209
E-mail: Inger.odum@randers.dk

Jane Bjerregaard

Jane Bjerregaard
Specialvejleder
Telefon: 2479 6555
E-mail: jane.bjerregaard@randers.dk

Jette Ravn Kristiansen

Jette Ravn Kristiansen
UU-vejleder i grundskolen
Telefon: 2156 1304
E-mail: jette.ravn.kristiansen@randers.dk

Louise Eiby

Louise Eiby
UU-vejleder i grundskolen
Telefon: 2399 5686
E-mail: Louise.Eiby@randers.dk

Mads Møller

Mads Møller
UU-vejleder i grundskolen
Telefon: 2444 5406
E-mail: Mads.moeller@randers.dk

Morten Tværmose Andersen

Morten Tværmose Andersen
UU- og specialvejleder
Telefon: 5186 2726
E-mail: mta@randers.dk

Pernille Clausen

Pernille Clausen
UU-vejleder i grundskolen
Telefon: 2158 8443
E-mail: pernille.clausen@randers.dk

Rikke Mejlby Kramer

Rikke Mejlby Kramer
Skole- og virksomhedskonsulent
Telefon: 2490 0550
E-mail: rikke.mejlby.kramer@randers.dk

Sara Stegger Ledaal

Sara Stegger Ledaal
UU-vejleder for de 15-24 årige
Telefon: 2128 6991
E-mail: sara.stegger.ledaal@randers.dk

Svend Andersson

Svend Andersson
UU-vejleder for de 15-24 årige
Telefon: 5156 2206
E-mail: andersson@randers.dk

Torben Wedfald Olsen

Torben Wedfald Olsen
UU-vejleder for de 15-24 årige
Telefon: 2339 2401
E-mail: two@randers.dk

Ulrich Bjørn Reimann

Ulrich Bjørn Reimann
UU-vejleder i grundskolen
Telefon: 2490 0570
E-mail: Ulrich.bjorn.reimann@randers.dk

STU-vejledere

Katty K. Pedersen

Katty K. Pedersen
STU-vejleder
Telefon: 2164 6486
E-mail: kannegaard@randers.dk

Heidi Blicher Jepsen

Heidi Blicher Jepsen
STU-vejleder
Telefon: 2910 0473
E-mail: heidi.blicher.jepsen@randers.dk