Skolesundhedspleje

Her kan du finde navn og kontaktoplysninger på din skolesundhedsplejerske.

Birgit Lykkemark

Telefon: 2065 2654 
E-mail: birgit.lykkemark@randers.dk
(træffes ikke fredag)

Sundhedsplejerske på:

  • Hobrovejens Skole
  • Assentoft Skole

Charlotte F Christensen

Telefon: 2497 1535
E-mail: Charlotte.Flyvbjerg.Christensen@randers.dk
(træffes ikke onsdag)

Sundhedsplejerske på:

  • Vestervangsskolen
  • Grønhøjskolen

Connie Kristensen

Telefon: 2443 8991
E-mail: Connie.Kristensen@randers.dk
(træffes ikke fredag)

Sundhedsplejerske på:

  • La Cour Skole
  • Mellerup Friskole
  • Søndermarkskolen

Gitte Glud Heiredal

Telefon: 4026 2574
E-mail: gitte.heiredal@randers.dk
(træffes ikke fredag)

Sundhedsplejerske på:

  • Munkholmskolen
  • Vestervangsskolen

Hanne Dalsgaard

Telefon: 3051 9087
E-mail: hanne.dalsgaard.loberg@randers.dk

Sundhedsplejerske på:

  • Hornbæk Skole
  • Langå Skole

Heidi M. Simonsen

Telefon: 5156 2405
E-mail: heidi.moelgaard.simonsen@randers.dk
(træffes ikke fredag)

Sundhedsplejerske på:

  • Randers Realskole
  • Romalt friskole
  • Rismølleskolen

Inger Margrethe Dahl

Telefon: 2443 8940
E-mail: imd@randers.dk
(træffes alle hverdage)

Sundhedsplejerske på:

  • Blicherskolen
  • Randers Lilleskole
  • Rismølleskolen
  • Fussingøegnens Friskole

Louise Sommer Vejlby

Telefon: 5156 2509
E-mail: louise.sommer.vejlby@randers.dk
(træffes ikke onsdag)

Sundhedsplejerske på:

  • Forberedelsesskolen
  • Kristrup Skole

Rikke Nissen

Telefon: 4041 7341
E-mail: rikke.nissen2@randers.dk
(træffes ikke onsdag i lige uger)

Sundhedsplejerske på:

  • Østervangsskolen
  • Havndal Skole
  • Vesterbakkeskolen
  • Firkløverskolerne

Sara Canas Garcia

Telefon: 2364 1745
E-mail: sara.canas.garcia@randers.dk
(træffes ikke fredag)

Sundhedsplejerske på:

  • Randers Realskole
  • Korshøjskolen
  • Ouest Mølleskolen
  • Ungdomsskolen

Sara Hyldig

Telefon: 2165 7853
E-mail: sara.hyldig@randers.dk
(træffes ikke onsdag)

Sundhedsplejerske på:

  • Tirsdalens Skole

Vibeke Lindgren

Telefon: 2153 8201 
E-mail: vibeke.lindgren@randers.dk
(træffes ikke fredag i ulige uger)

Sundhedsplejerske på:

  • Nørrevangsskolen
  • Fårup Skole
  • Randers Kristne Friskole
  • Bjerregrav Skole
  • Asferg skole