Småbørnssundhedspleje

Her kan du finde navn og kontaktoplysninger på din småbørnssundhedsplejerske.

Birte K. Fisker

Telefon: 2443 8997
E-mail: birte.fisker@randers.dk
(træffes ikke fredag)

Elsebeth Thomsen

Telefon: 5156 2164
E-mail: Elsebeth.Sloth.Thomsen@randers.dk
(træffes alle hverdage)

Heidi Andersen

Telefon: 2443 8924
E-mail: heidi.andersen@randers.dk
(træffes alle hverdage)

Heidi Schaltz Larsen

Telefon: 2443 8941
E-mail: heidi.schaltz.larsen@randers.dk
(træffes ikke onsdag)

Helle Lund

Telefon: 2363 8974
E-mail: helle.lund@randers.dk
(træffes ikke onsdag)

Iris L. Hjuler

Telefon: 5136 2527
E-mail: iris.hjuler@randers.dk
(træffes ikke onsdag)

Kirsten Salling Buchhave

Telefon: 2178 2934
E-mail: Kirsten.Salling.Buchhave@randers.dk
(træffes ikke fredag)

Kirsten Kjærgaard Nielsen

Telefon: 2443 8935
E-mail: kirsten.nielsen@randers.dk
(træffes ikke onsdag og torsdag)

Lisbeth Christensen

Telefon: 3012 5780
E-mail: lisbeth.christensen@randers.dk
(træffes ikke fredag)

Lone Geertsen

Telefon: 2489 0629
E-mail: lone.geertsen@randers.dk
(træffes ikke fredag)

Marianne Rud Hansen

Telefon: 2485 9126
E-mail: marianne.rud.hansen@randers.dk
(træffes ikke fredag)

Mette V. Sørensen

Telefon: 2042 1396
E-mail: mette.vestergaard.sorensen@randers.dk
(træffes ikke onsdag)

Nina Kristiansen

Telefon: 2491 7102
E-mail: Nina.Kristiansen@randers.dk
(træffes ikke onsdag)

Tanja Koch

Telefon: 9116 8299
E-mail: tanja.koch@randers.dk
Træffes ikke fredage i de ulige uger.

Trine Benn

Telefon: 2032 7255
E-mail: Trine.Benn@randers.dk
(træffes dagligt)

Vibeke Guldbek

Telefon: 3051 9089
E-mail: vibeke.guldbek@randers.dk
(træffes ikke onsdag)

Vibeke Holm-Petersen

Telefon: 2153 8065
E-mail: Vibeke.Holm-Petersen@randers.dk
(træffes ikke fredag i lige uger)

Vibeke Schultz

Telefon: 2399 7697
E-mail: vibeke.schultz@randers.dk
(træffes ikke fredag)

Vicki Rhinstrøm Kaufmann

Telefon: 2153 7751
E-mail: Vicki.Rhinstrom.Kaufmann@randers.dk
(træffes ikke fredag)