Rehabiliteringsenheden

Her finder du kontaktoplysninger til afdelingen og medarbejderne.

Rehabiliteringsenheden
Telefon: 8915 1215 (afbud til genoptræning senest samme dag kl. 9)
E-mail: rehab@randers.dk

 

Personale

Forløbskoordinatorer for kræftrehabilitering

Anja Gjettermann
Telefon: 2363 9776
E-mail: ag@randers.dk

Charlotte Juhl
Telefon: 5148 8270
E-mail: cju@randers.dk

Forløbskoordinator for senhjerneskadede

Anne-Britt M. Roesen
Telefon: 5148 8273
E-mail: amnr@randers.dk

Anja Gjettermann
Telefon: 2363 9776
E-mail: ag@randers.dk

Anni Nørgaard
E-mail: anni.norgaard@randers.dk

Anne S. Kloppenborg
E-mail: ask@randers.dk

Bruno Pedholt Olesen
E-mail: bpo@randers.dk

Charlotte Juhl
E-mail: cju@randers.dk

Charlotte Lystager
E-mail: charlotte.lystager@randers.dk

Dorthe Skovhede
E-mail: ds@randers.dk

Jette Aagaard
E-mail: jaa@randers.dk

Kasper Nordahl Wøbbe
E-mail: kasper.nordahl.wobbe@randers.dk

Lene Kragh Thomsen
E-mail: lekt@randers.dk

Lene Kriegbaum Sørensen
E-mail: lks@randers.dk

Liselotte Vestergaard
E-mail: llv@randers.dk

Lone B. Christensen
E-mail: lbc@randers.dk

Marianne Jensen
E-mail: marianne.jensen2@randers.dk

Mathias Sørensen
E-mail: mso@randers.dk

Martin Neander Bodilsen
E-mail: martin.neander.bodilsen@randers.dk

Pernille R. Krogh
E-mail: Pernille.R.Krogh@randers.dk

Pernille Rask
E-mail: pernille.rask@randers.dk

Rikke Milde
E-mail: rikke.milde@randers.dk

Rune Böttger
E-mail: rdb@randers.dk

Sofie Sørensen
E-mail: sofie.sorensen3@randers.dk

Tine Lykke Nielsen
E-mail: tln@randers.dk

Toke Hoeing Lauritsen
E-mail: thl@randers.dk

Ulla Bach
E-mail: ulla.bach@randers.dk

Gitte Winther
E-mail: gitte.winther@randers.dk

Helle Horsbøll
E-mail: helle.horsboll@randers.dk

Lone Vammen
E-mail: lv@randers.dk

Stinne Rottbøll Jensen
E-mail: srj@randers.dk

Renée Øland
E-mail: renée.oland@randers.dk

Charlotte Lykkegaard Jensen
E-mail: clj@randers.dk

Sanne Møller Palner
Tlf: 6060 0681 
E-mail: smp@randers.dk

Leder
Jannie Fogh Kristensen
Telefon: 5148 8246
E-mail: jfk@randers.dk

Faglig leder
Ellis Pilegaard
Telefon: 2910 5718
E-mail: ep7@randers.dk

Administrativ medarbejder
Ulla Sveigaard
Telefon: 2152 1492
E-mail: us@randers.dk